Programjaink (2019/20. tanév)

  • Leendő elsősök vagy a szüleik számára fontos események zöld háttérszínnel kiemelve.

Szeptember

2. hétfő Tanévnyitó ünnepély
4. szerda SZMK  és intézményi tanács értekezlete
9-13. Szülői értekezletek
20. péntek Bográcsozás 15h-17h

Papírgyűjtés 14h-17h

Október

2. szerda

16:00-17:00

Meseovi játszóház

(Program leendő elsős gyermekeknek)

5. szombat Futafok-futóverseny
22. kedd Iskolai ünnepély – Október 23.
24. csütörtök Iskolagyűlés
25. péntek Utolsó tanítási nap a szünet előtt
28-31. Őszi szünet

November

4. hétfő Őszi nevelési értekezlet (tanítás nélküli munkanap)
5. kedd Őszi szünet utáni első tanítási nap
13. szerda, 07:45-10:30 Nyílt tanítási nap az 1. és az 5. évfolyamokon
14. csütörtök, 17:00-18:30 Fejleszt, vagy rombol?
16. szombat, 10:00-13:00 Suli-vár
29. péntek, 15:00-16:30 Adventi hangulat
29. péntek gyengén vagy bukásra álló tanulók értesítése

December

 

7. szombat Tanítási szünet
9. hétfő

16:00-19:00

Fogadóórák
14. szombat Diákönkormányzat napja – Karácsony
december 21.-

január 5.

Téli szünet

Január

 

6. hétfő Téli szünet utáni első tanítási nap
8. szerda Ebédbefizetés
22. szerda Ebéd-pótbefizetés
24. péntek Első félév vége
30. csütörtök Rövidített órák
31. péntek Félévi bizonyítványok kiosztása

Február

3-7. Szülői értekezletek
7. péntek

15:00-17:00

Alsós farsang
12. szerda Ebédbefizetés
14. péntek

16:00-19:00

Felsős farsang
19. szerda Ebéd-pótbefizetés
19. szerda

16:00-17:00

Farsangi ovis játszóház

(Program a leendő elsős gyermekeknek)

27. csütörtök

16:00-17:00

Leendő elsős szülők tájékoztatója

(Program a leendő elsős gyermekek szüleinek)

Március

2-6. “Pénz 7”
11. szerda Ebédbefizetés
13. péntek Iskolai ünnepély

rövidített órák

18. szerda Ebéd-pótbefizetés
18. szerda

7:45-10:30

ELMARAD!

Nyílt óra (1-3. óra) [Pontos óra- és terembeosztás később kerül meghirdetésre]

2-4. évfolyam és 6-8. évfolyam

(Program leendő elsősök ÉS a jelenlegi tanulóink szülei számára)

19. csütörtök

16:00-17:00

ELMARAD!

„hANGOLó” (angolos játszóház)

25. szerda Bartók nap (rádiós műsor)
26. csütörtök

ELMARAD!

Papírgyűjtés

27. péntek Iskolagyűlés (rádiós program)

Április

8. szerda

14:30-16:00

ELMARAD!

Tojásgörgetés

8. szerda Ebédbefizetés
9-14. Tavaszi szünet
22. szerda Ebéd-pótbefizetés
24. péntek Gyengén- vagy bukásra álló tanulók (és szüleik) értesítése
30. csütörtök Iskolagyűlés

Május

4. hétfő

16:00-19:00

Fogadóórák (a pedagógusok pontos időpontjai és termei később kerülnek meghirdetésre)

Megvalósítás: E-naplóban leírtak szerint.

13. szerda Ebédbefizetés
13. szerda

ELMARAD!

Angol KTNY célnyelvi mérés (6.a, 8.a)

20. szerda Ebéd-pótbefizetés
20. szerda

ELMARAD!

Idegen nyelvi mérés ( (6.b, 6.c, 8.b)

21. csütörtök

(-22-23.)

ELMARAD!

osztálykirándulások

27. szerda

ELMARAD!

Országos Kompetencia Mérés (6. és 8. évfolyam)

  • magyar nyelv- és irodalom
  • matematika

Június

2. kedd Tanítás nélküli munkanap
10-11. Osztályozó értekezletek
12. péntek

17:00-

Ballagás

A kialakult járványügyi helyzet miatt a hagyományos ballagást nem tudjuk megtartani, az érintett osztályok megkapják a szükséges információkat az osztályfőnöktől.

15. hétfő Utolsó tanítási nap
(az időpont és megvalósítás engedélyezés alatt) Leendő elsősök szülői értekezlete
19. péntek Bizonyítványosztás

A kialakult járványügyi helyzet miatt hagyományos bizonyítványosztás illetve tanévzáró ünnepség nem lesz, további információk az osztályfőnököktől hamarosan.

20. szombat- VAKÁCIÓ